در سال 1385 گروهي از سرمايه گذاران و متخصصين با تجربه در صنعت توليد انواع مكمل هاي غذايي و درماني دام و طيور با تكيه برشعار"تولدي دوباره در توليد كيفيت" تصميم به تاسيس شركت و همچنين احداث كارخانه اي در اين راستا گرفته، تا انواع مكمل هاي غذايي و درماني بخصوص مكمل هاي مورد استفاده در انواع نژادهاي دام و طيور در دوره هاي مختلف پرورش ،  را تامين تا از ورود انواع محصولات خارجي مشابه جلوگيري نمايند و دوباره حس استفاده از محصولات با كيفيت توليد داخل را در مصرف كنندگان برانگيزاند.

شركت در تاريخ 02/27/ 1385 به شماره 270963 در اداره ثبت شركتهاي استان تهران به ثبت رسيده و با دريافت مجوز تاسيس از سازمان صنايع و معادن به شماره 51435 مراحل احداث آن در همان سال آغاز و محصولات توليدي شركت در تاريخ 06/12/ 1387 پس از دريافت پروانه بهره برداري به شماره 73295 صادره از سازمان صنايع و معادن و همچنين دريافت پروانه هاي توليدي از سازمان دامپزشكي كل كشور وارد بازار گرديد.

زمين كارخانه در شهرك صنعتي اشتهارد واقع در 120 كيلومتري شهر تهران به وسعت 5 / 2387 مترمربع خريداري و مراحل احداث ساختمانهاي اداري و توليدي آن مجموعاٌ به مساحت 1180 مترمربع كه شامل: خطوط توليد مكمل، آزمايشگاه تخصصي ميكروبي و شيميايي، انبارهاي مجزا و سردخانه و ...  مي باشد، با ظرفيت سالانه توليد مكمل 3500 تن در سال در سه شيفت كاري فعاليت خود را آغاز نمود.

روش توليدي اين كارخانه منطبق بر اصول GMP ارائه شده از سوي سازمان دامپزشكي بوده و در حال حاضر انواع محصولات توليدي اين كارخانه در دو خط مجزاي توليد مكمل ويتامينه و مكمل معدني در واحدهاي پرورش مرغ مادر، كارخانه هاي توليد خوراك دام و طيور ، انواع واحدهاي توليد مرغ تخمگذار و پرورش مرغ گوشتي ، گاوداريهاي صنعتي و مزارع شترمرغ در سراسر كشور مورد استفاده قرار مي گيرد.لازم به ذكر است كه از 23 پرسنل اين شركت بيش از 50% آنان را فارغ التحصيلان دانشگاهي در مقاطع فوق ديپلم، ليسانس، فوق ليسانس و دكتري تشكيل مي دهند.

شركت در ادامه مسير توسعه خود در سال 1390 ، 40% از سهام كارخانه نيمه ساخته شده مكمل سازي سپهر غرب واقع در شهرك صنعتي بيجار استان كردستان را خريداري و مراحل تكميل آن واحد را به اتمام رسانيده و با دريافت پروانه بهره برداري از وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 209891/ 55 و همچنين پروانه بهداشتي لازم از اداره كل دامپزشكي استان كردستان به شماره 128036 / 02/ 04 /97 /9 توليد انواع كنسانتره هاي ويژه طيور بر اساس نياز نژادهاي رايج كشور را در تيرماه 92 با برند مكمل سازي سپهر غرب آغاز نموده است. اميد است محصولات توليدي اين گروه صنعتي نياز بازار مصرف صنعت دام و طيور كشور را با كيفيت مطلوب تامين تا وابستگي به واردات قطع گردد.

با ورود به دهه دوم فعالیت تولیدی شرکت بهاونددارو و با توجه به فراهم آوری تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی، تجهیزات تخصصی و نیروی انسانی متخصص، مدیریت شرکت، تصمیم به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه به جهت تولید محصولات نوین و مطابق با نیازهای امروز بازار دام و طیور گرفت. در همین راستا موفق به دریافت گواهینامه تحقیق و توسعه در تاریخ 96/6/6 از سازمان صنعت و معدن و تجارت استان البرز گردید.

مدیر عامل

محرم گل گو

شماره تماس   09121117332

دات نت نیوک فارسی